Firma Profili

Firma Profili

Sipsan Egzoz Sistemleri 1998 yılında Ağır Vasıtalar için bir egzoz servisi olarak kurulmuştur. Geçen zaman içerisinde otomotiv sanayisindeki gelişmeler doğrultusunda üretim alanında yapmış olduğu yatırımlar ile üretici şirket kimliği kazanmıştır. Üretim ağına egzoz spiralleri ile başlayan Sipsan ilerleyen yıllarda ürünlerini dünya pazarına sunmak amacıyla önemli adımlar atmıştır.

2008 yılında ihracat ağını kuran Sipsan, müşteri beklentilerini karşılamak için egzoz borularının üretimi amacıyla yeni yatırımlar yaparak üretim ağını genişletmiştir. Bu tarihten sonra üret-sat politikasının yerine Toplam Kalite Yönetimi politikasını ilke edinen Sipsan, çalışma ve yatırımlarını otomasyon üzerine yoğunlaştırarak minimum iş gücü + minimum hata = müşteri memnuniyetini en yükseğe taşımayı hedeflemiş ve başarmıştır. Otomotiv Yan Sanayi dünya pazarındaki yeterli müşteri potansiyelini yakalayan Sipsan, Müşteri beklentileri doğrultusunda 2015 yılında Egzoz Susturucuları üretimine de başlamıştır. Müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteli üretimi temel prensip haline getiren Sipsan, çalışmalarının sonucunda elde ettiği başarıları 2017 yılında ISO 16949:2016 ve CE belgelerini almaya hak kazanarak taçlandırmıştır.

El değmeden üretilen yüksek kaliteli Ağır Vasıta Egzoz Susturucuları, Egzoz Boruları, Egzoz Spiralleri ve Egzoz sistem ekipmanlarını dünya genelinde 50'ye yakın ülkeye ihraç etmektedir..

MİSYONUMUZ

 • Üretici olarak; en kaliteli ürünleri üretmek
 • Satıcı olarak; müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak
 • Çevresel olarak; doğaya zarar vermeden üretim yapıp çevre dostu ürünler üretmek
 • Kurumsal olarak; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, teknoloji ve otomotiv sanayisindeki yeniliklere ayak uydurmak, üretim süreçlerini kısaltmak
 • İhracatçı olarak; müşteri talepleri doğrultusunda yapılan ihracatları tam zamanında, eksiksiz ve hasarsız olarak gerçekleştirmek
 • Marka olarak; sektörel bazda her zaman zirvede olmak
   

VİZYONUMUZ

Şirket olarak her zaman daha kaliteli ürünler üretip, daha büyük bir pazar payına sahip olmak temel hedefimizdir. Bu bağlamda üretim, ar-ge, insan kaynakları, müşteri ilişkileri, pazarlamasatış dağıtım kanallarımızı daha ileriye götürüp müşteri memnuniyetimizi en üst seviyeye çıkarmak ve müşteri sadakatini elde tutmayı hedeflemekteyiz.

 • - CE, ISO TS 16949:2009 ve ISO 9001:2015 standartlarına uygun üretim yapmak.
 • - Arge çalışmaları ile kurumsal bilgi seviyesinin devamlı gelişimini sağlamak.
 • - Planlı bir eğitim anlayışıyla çalışanların gelişimine katkıda bulunmak.
 • - Toplam Kalite Yönetimi Sistemi ile müşteri memnuniyetini devamlı kılmak.

Bizi Takip Edin

Firmamız hakkında bilgi edinmek istiyorsanız E-BÜLTEN sistemimize kayıt olun